Poprzedni temat «» Następny temat
Akwarystyka Morska Płock-zapraszamy na nową www i spotkanie
Autor Wiadomość
cezarycezary 
"Żółtodziób"

Wysłany: 2017-02-01, 09:42   Akwarystyka Morska Płock-zapraszamy na nową www i spotkanie

Cześć,
fajnie że fora jeszcze żyją :-D !

Chciałbym zaprosić Was nową stronę dotyczącą naszej wspólnej pasji, Akwarystyka Morska Płock
Jeśli chcielibyście ją współtworzyć z nami i dzielić się wiedzą lub pokazać swoje baniaczki to piszcie śmiało.

Zapraszamy również na SPOTKANIE :)
Siódme z kolei. Spotykamy się w najbliższą sobotę 04.02.17. Spotkanie wyjątkowe bo będziemy mieli możliwość zwiedzić nowe płockie akwaria w ZOO i zerknąć za kulisy ekspozycji i porozmawiać z kierownikiem :)

Spotykamy się o 14 pod kasą ZOO. Liczba miejsc jest niestety ograniczona więc jeśli jeśli chcielibyście przyjść to dajcie proszę znać.

Druga część spotkania godz 16:30 Wieża Ciśnień-1 piętro. Będzie można coś zjeść i napić się piwka lub kawy no i oczywiście pogadać w fajnym gronie.

Wszystkich serdecznie zapraszamy :)

spotkanie-akwarystow-morskich.jpg
Spotkanie Płockich Akwarystów Morskich
Plik ściągnięto 26 raz(y) 176,89 KB

klobukos 
Stały bywalec

Wysłany: 2017-02-01, 14:56   

Tak tylko podpytam... jaki jest cel zakładania takiej strony kiedy na tym forum jest dział akwarystyki morskiej?
Rozumiem, że od Darka dostałeś zgodę na reklamowanie się tutaj? Bo jak nie to wygląda to słabo.....

rene 
Zainteresowany tematem

Wysłany: 2017-02-01, 18:07   

Michal ma racje..niezbyt ladnie to wyglada..wpadasz na forum..ledwo zalogowany i zapraszasz na inne kiedy tu jest tez dzial morski

darma11 
Administrator

Wysłany: 2017-02-01, 18:13   

Panowie, wyluzujcie :!: Nie widzę tu żadnych złych intencji a wręcz przeciwnie.
Szkoda że morszczyzna na płockim forum jest w postaci embrionalnej, jeśli rozwija się w innym miejscu, to niech tak będzie. Zresztą miejsce jest drugorzędne, ważny jest progres i to że coś fajnego łączy ludzi.
Trochę inaczej zaplanowałem sobotę, ale jeśli kogoś przekonam, to postaram się przyjść.

cezarycezary 
"Żółtodziób"

Wysłany: 2017-02-03, 13:24   

klobukos napisał/a:
Tak tylko podpytam... jaki jest cel zakładania takiej strony kiedy na tym forum jest dział akwarystyki morskiej?
Rozumiem, że od Darka dostałeś zgodę na reklamowanie się tutaj? Bo jak nie to wygląda to słabo.....

rene napisał/a:
Michal ma racje..niezbyt ladnie to wyglada..wpadasz na forum..ledwo zalogowany i zapraszasz na inne kiedy tu jest tez dzial morski

Ja również witam Was na forum :-)

Panowie nie wiem czy nie zauważyliście ale nie zaprosiłem nikogo na nowe forum tylko na nową stronę dotyczącą "naszej" wspólnej pasji. Nie wiem czy mogę napisać "naszej" nie używając cudzysłowowa bo po tonie Waszej wypowiedzi odnoszę wrażenie, że we dwóch możecie mieć jakieś prawa wyłączności w temacie :-)

Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę ale takim zachowaniem nie zachęcacie potencjalnych nowych użytkowników do budowanie tego miejsca.

Być może nie zauważyliście ale na stronie nie ma żadnego forum, nie taki był zamysł jej powstania :)

Po co powstała? Jak słusznie zauważył kolega darma11 "morszczyzna na płockim forum jest w postaci embrionalnej" i to chyba tak naprawdę nie tylko na forum ale i ogólnie w naszym mieście. Jest trochę osób, zajmujących się tematem, trochę takich którzy chcieliby ale nie wiedzą jak, nie mają z kim. Facebook im nie po drodze ( tam też działamy od dłuższego czasu), fora jakoś też omijają. Dużo osób nadal szuka informacji korzystając z Google. Chcielibyśmy łatwo do nich trafić, poinformować, że oprócz nich w naszym pięknym mieście są inne osoby mające takie same zainteresowania. Czy to coś złego?

Strona poinformuje ich o spotkaniu, być może w sposób dla nich najbardziej przyjazny będą mogli czerpać z niej potrzebną wiedzę, zainspirują się galeriami płockich akwarystów i połkną bakcyla :)

Od jakiegoś czasu organizujemy spotkania, wychodzimy wspólnie na miasto, spotykamy się w domach rozmawiając o naszych baniakach. Zebrała się grupa fajnych osób. Pomagamy sobie, gadamy o różnych rzeczach. Nie wydaje Wam się, że w grupie łatwiej i ogólnie "przyjemniej" :-) ?

Uważam, że wspólna integracja jest świetną sprawą a piękna akwarystyka morska zasługuje na znacznie więcej aniżeli nawet i 5 płockich stron. Płock jest fajnym miastem ale momentami chyba faktycznie mamy tu jakieś dziwne kompleksy 50 osobowej wsi (z całym szacunkiem dla mieszkańców wsi).

Dla Waszej wiadomości napiszę jeszcze, że czytałem regulamin i nie znalazłem w nim informacji, która byłaby przeciwwskazaniem do zamieszczenia powyżej informacji.

Jeśli zrobiłem coś złego, sprzecznego z panującymi tu zwyczajami przepraszam Administratora i obiecuję więcej tego nie robić :)

Bez względu na wszystko zapraszam Was na jutrzejsze spotkanie. Na część pierwszą w ZOO nie ma już miejsc ale o 16:30 na I pietrze Wieży Ciśnień przy piwku/kawie i innych dostępnych w restauracji przysmakach można będzie pogadać w mam nadzieję i tym razem ciekawym gronie.

Mam nadzieję-do zobaczenia
:)

darma11 napisał/a:
Panowie, wyluzujcie :!: Nie widzę tu żadnych złych intencji a wręcz przeciwnie.
Szkoda że morszczyzna na płockim forum jest w postaci embrionalnej, jeśli rozwija się w innym miejscu, to niech tak będzie. Zresztą miejsce jest drugorzędne, ważny jest progres i to że coś fajnego łączy ludzi.
Trochę inaczej zaplanowałem sobotę, ale jeśli kogoś przekonam, to postaram się przyjść.

Dziękuję i serdecznie zapraszam na spotkanie :)

Odpowiedz do tematu