Poprzedni temat «» Następny temat
Problemy z forum
Autor Wiadomość
barthous 
Zainteresowany tematem

Wysłany: 2013-06-29, 22:42   Problemy z forum

Witam. Zauważyłem małe problemy z forum. Nie raz, gdy piszę temat lub odpisuje komuś nagle jest problem z połączeniem ze stroną. Dziś ( kilka minut temu ) miałem problem z połączeniem. Sygnalizowało to błędem krytycznym związanym z bazą danych MySQL. Sprawdziłem to na innym komputerze z innym dostawcą internetu i to samo. Inni też tak mają ?

Pozdrawiam

dwael 
Zapaleniec

Wysłany: 2013-06-30, 07:26   

Ja od dłuższego czasu nie mam żadnych problemów z forum. Działa wręcz błyskawicznie.

darma11 
Administrator

Wysłany: 2013-06-30, 09:13   

Szanowni Państwo,
Ze względu na pilną konieczność wymiany kontrolera sprzętowego w jednym z serwerów świadczących usługi hostingowe dla Państwa w dniu dzisiejszym tj. 29 czerwca 2013 roku od godziny 23:00 do godziny 3:00 nastąpi przerwa techniczna w dostępie do usług.
Za wszelkie utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Dostałem taką informację od GLOBAL NETWORK. Może dziś rano prace technicznie jeszcze trwały. Wczoraj przed 23.00 nie mogłem się już połączyć ze stroną. Ale wcześniej nie miałem żadnych problemów. Generalnie od czasu gdy usługę hostingową od "Głowanet" przejęła firma GLOBAL NETWORK nie obserwuję przerw w dostawie usługi.

barthous 
Zainteresowany tematem

Wysłany: 2013-06-30, 16:36   

Wczorajszy błąd na pewno nie był związany z moim komputerem bo sygnalizował go phpBB by Przemo. Może Chrome u mnie coś pląta ? Bo po prostu tracę łączność z serwerem forum.

EDIT

Właśnie w tych godzinach nie mogłem połączyć sie z forum. Spróbuję sprawdzić jeszcze na innej przeglądarce.

EDIT 2

Witam ponownie. Niesamowite a jednak. Problem sam minął i forum śmiga jak wcześniej. Pozdrawiam i dziękuje za szybkie odpowiedzi :)

Odpowiedz do tematu